Jubileusz 70 lecia biblioteki odłożony do następnego roku.

Uroczystości z okazji Jubileuszu 70 lecia
Gminnej Biblioteki Publicznej w Gościeradowie
odłożone na 2021 rok

W dniu 25 października 2020 roku o godz. 12.00 w kościele pw. św. Stanisława Biskupa i Męczennika i św. Jana Chrzciciela w Gościeradowie odbyła się msza święta pod przewodnictwem ks. kanonika mgr Andrzeja Kontka w intencji: o Boże Błogosławieństwo dla pracowników i przyjaciół biblioteki oraz radość życia wiecznego dla zmarłych z okazji Jubileuszu 70 lecia Gminnej Biblioteki Publicznej w Gościeradowie. Ksiądz Proboszcz pięknie podkreślił znaczenie działalności biblioteki w życiu kulturalnym gminy i znaczenie literatury w rozwoju osobistym człowieka.

Inne uroczystości jubileuszowe w związku z pandemią spowodowaną przez wirusa SARS-CoV-2 zostały przeniesione na 2021 rok. Niemniej bardzo nam było miło, gdy otrzymaliśmy od naszych sąsiadów – dyrektora i pracowników Gminnego Ośrodka Kultury w Gościeradowie gratulacje i serdeczne życzenia oraz uroczy upominek. Nie zapomnieli o nas też Wójt Gminy Gościeradów z Przewodniczącym Rady Gminy Gościeradów oraz czytelnicy i sympatycy naszej biblioteki składając nam gratulacje i życzenia poprzez profil społecznościowy Facebook. Za wszystkie słowa uznania i piękne życzenia serdecznie dziękujemy.

Dorota Karkusiewicz
                                                                                   dyrektor