03 kwietnia 2019 14:00 | Aktualności

Debiut literacki Eweliny Marii Mantyckiej - rodowitej mieszkanki Gościeradowa

Taki oto prezent z dedykacją otrzymała nasza biblioteka od autorki - rodowitej mieszkanki Gościeradowa p. Eweliny Marii Mantyckiej. Pani Ewelina od dzieciństwa jest miłośniczką książek. Jej pasja kształtowała się podczas studiów (ukończyła Informację naukową i bibliotekoznawstwo na UMCS w Lublinie), ale rozpoczęła się (jak sama pisze) od czytania książek w gościeradowskiej bibliotece.Chociaż powieść pt. "Słoneczniki po burzy" jest opublikowanym debitem literackim, ale nie jest to jej pierwsza praca literacka. Cieszymy się, że pani Ewelina została zauważona na rynku wydawniczym, bo to daje nadzieję na następne publikacje. Dwa egzemplarze książki, podarowane przez autorkę i jej mamę, są już dostępne w naszej bibliotece. Niestety na razie na zapisy. Czekamy na kolejne tomy sagi, których rekopisy już czekają na żmudny proces redakcyjny, by w końcu trafić do rąk czytelników. Pani Ewelinio serdecznie gratulujemy!

Zdjęcia: