19 września 2018 11:36 | Aktualności

Już w tą sobotę 22 września 2018 r. akcja Narodowego Czytania w naszej bibliotece!

Już w tą sobotę Gminna Biblioteka Publiczna w Gościeradowie zaprasza na głośne czytanie "Przedwiośnia" Stefana Żeromskiego. Akcja Narodowego Czytania rozpocznie się od godz. 10.00 w Sali Widowiskowej GOK. Czytać będą: wójt Mariusz Szczepanik, Edyta Dudzińska - radna powiatowa, Daniel Misztal - radny gminny, Roman Biss - dyrektor GOK, Aneta Stasiak - dyrektor DPS, Tomasz Pęzioł - wicedyrektor ZPO, Agnieszka Kamieniarz - pracownik Banku Spółdzielczego, Katarzyna Pochodyła - pracownik Nadleśnictwa Gościeradów, Marzena Gołębiowska - pracownik OPS, Ewa Kawa - Stowarzyszenie Aktywnych Kobiet, Marzena Długosz - Stowarzyszenie Przyjaciół Gościeradowa, Józef Szostakowski - Klub Seniora w Gościeradowie, Anna Ciechańska - pracownik DPS oraz młodzi czytelnicy biblioteki: Magdalena Tyzo, Anna Powęzka, Weronika Szczerepa, Natalia Ćwik i Kamil Markowski. Serdecznie zapraszamy, szczególnie tych, którzy kochają literaturę polską.