13 marca 2018 10:11 | Aktualności

Zasady eliminacji gminnych X Festiwalu Dziecięcej Radości

Gościeradów, dn. 01.03.2018 r.

SZANOWNI PAŃSTWO

DYREKTORZY PLACÓWEK OŚWIATOWYCH

I  NAUCZYCIELE SZKÓŁ I PRZEDSZKOLI PRACUJĄCY NA TERENIE GMINY GOŚCIERADÓW

Przesyłam informację, które uzupełniają Regulamin X Festiwalu Dziecięcej Radości „Rymy, rytmy i rysunki”  (załącznik do e-maila) dotyczące eliminacji gminnych w Gminnej Bibliotece Publicznej w Gościeradowie.

Z uwagi na to, że nasza biblioteka musi zgłosić najlepszą scenkę teatralną  i wykonawcę w kategorii muzycznej oraz najciekawsze prace plastyczne do Miejskiej Biblioteki Publicznej w Kraśniku do dnia   30 kwietnia 2018 roku (nie jak w latach ubiegłych do końca maja), postanowiliśmy, że eliminacje gminne odbędą się 25.04.2018 r.

W związku z tym prosimy o dostarczenie prac plastycznych opisanych regulaminowo i kart zgłoszeniowych do godz. 1500 dnia 16 kwietnia 2018 r. do  siedziby Gminnej Biblioteki Publicznej
w Gościeradowie adres: Gościeradów Folwark os. POM 7, 23-275 Gościeradów, po uprzednim wytypowaniu:

-        z każdego przedszkola do etapu gminnego maksymalnie jednej scenki teatralnej, jednego wykonawcy w kategorii muzycznej (lub grupy) i pięciu prac plastycznych,

-        z każdej szkoły (kl. I – III) maksymalnie jednej scenki teatralnej, jednego wykonawcy
 w kategorii muzycznej (lub grupy) i pięciu prac plastycznych.

Eliminacje gminne odbędą się dn. 25 kwietnia 2018 r. o godz. 930 w Sali Widowiskowej GOK
w Gościeradowie
.

W wyniku eliminacji wytypowane zostaną do etapu powiatowego: najlepsza scenka z terenu gminy, jeden wykonawca w kategorii muzycznej i pięć prac plastycznych (oddzielnie z przedszkoli i oddzielnie ze szkół).

Nagrodami głównymi w eliminacjach gminnych będą nominacje do etapu powiatowego, uczestnicy indywidulni i grupy artystyczne otrzymają słodycze i dyplomy za uczestnictwo a opiekunowie dyplomy – podziękowania za przygotowanie dzieci do eliminacji.

Kontakt pod numerem telefonu 15 875 51 12.

Serdecznie zapraszamy do udziału.