Aktualności

03 lutego 2017 10:43 | Aktualności

Podsumowanie Ferii z Biblioteką w 2017 r.

Tradycyjnie, już od wielu lat, nasza biblioteka organizuje wypoczynek zimowy w drugim tygodniu ferii. W tym roku, w okresie od 23 do 27 stycznia, młodzież i dzieci, wśród których były maluszki z rodzicami i dziadkami, mogli skorzystać z wielu form kulturalno - oświatowych, które uczyły, często bardzo poważnych zagadnień poprzez zabawę. Nasza oferta spodobała się, o czym świadczy fakt, że we wszystkich spotkaniach feryjnych łącznie wzięło udział aż 217 uczestników.  To, co działo się w bibliotece, zostało udokumentowane w postaci zdjęć zamieszczonych poniżej i i na Facebooku Gminnej Biblioteki Publicznej w Gościeradowie. 

Serdecznie dziękujemy wpaniałym ludziom, którzy nam pomogli finansowo w realizacji tego zadania: Jackowi Pomykała - Nadleśniczemu Nadleśnictwa Gościeradów, Zbigniewowi Kozłowskiemu - Właścicielowi ERKADO oraz Grażynie Węska - Dyrektor Banku Spółdzielczego Ziemi Kraśnickiej Oddział w Gościeradowie. 

Jak co roku, szczególne podziękowania należą się Klubowi Seniora z Gościeradowa. Panie pod kierunkiem Urszuli Babirackiej przygotowały i poprowadziły ciekawe zajęcia i jak zwykle poczęstowały swoimi wypiekami. Wielkim wzięciem tym razem cieszyły się pierniczki w różnych kształtach Janiny Król. Także biblioteka przygotowała dla milusińskich słodkie co nieco oraz napoje dla tych, którzy troszkę osłabli podczas zabaw ruchowych. 

Przeczytano: 661 razy. Wydrukuj|Do góry

Zdjęcia:

MCIA