23 maja 2016 16:05 | Aktualności

Podsumowanie Tygodnia Bibliotek w reportażu zdjęciowym

W Tygodniu Bibliotek pod ogólnopolskim hasłem "Biblioteka inspiruje" wzięło udział ogółem ponad 340 uczestników. Wartościowy program obchodów mógł zostać zrealizowany dzięki wsparciu finasowemu osób prywatnych, instytucji i organizacji: Mariusza Szczepanika, Zarządu Powiatu Kraśnickiego, Banku Spółdzielczego Ziemi Kraśnickiej Oddział w Gościeradowie, Nadleśnictwa Gościeradów, firmy ERKADO Zbigniew Kozłowski,  Restauracji "Bajka", Przedsiębiorstwa Wielobranżowego IN - AGRA, firmy NAWADOOR Natalia Waśko, Sklepu LEWIATAN Grzegorza Jaworka, firmy METAL MARKET Grażyny Goleń, firmy Klimek Stefan  - Stacja Pawliw OKTAN oraz Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Gościeradowie.

Organizatorami obchodów byli: Wójt Gminy Gościeradów, Starosta Kraśniki, Gminna Biblioteka Publiczna w Gościeradowie, Gminny Ośrodek Kultury w Gościeradowie, Stowarzyszenie Przyjaciół Gościeradowa oraz szkoły: ZS w Wólce Gościeradowskiej, ZPO w Gościeradowie, ZS w Liśniku Dużym, ZS w Księżomierzu, PSP w Mniszku, PSP w Szczecynie.

O podsumowaniu Tygodnia Bibliotek więcej można przeczytać na stronie ias24.eu w zakładce "Gmina Gościeradów" pt. "Tydzień Bibliotek 2016"

Tydzień Bibliotek 2016